WORKSHOP'ID
TÜDRUKUTEÕHTUTELE

Meie kogenud juhendajad pakuvad kelmikaid burleskikoolitusi. Võimalus on valida kolme teema vahel:

 1. Võrgutus sukkadega: Õpetame  trikke ja nippe klassikalise burleski populaarseima elemendi, sukkadega. Räägime täpsemalt paljastumisest ja selle illusioonidest ning harjutame erinevaid tease-stiile. Üksjagu kasulikke nippe saab ka selle kohta, kuidas õpitut kodus praktiseerida ja näiteks kellelegi erilisele teha kelmikas üllatus-show.
   

 2. Flirt suleboaga: Sukeldume burleski art-of-tease-maailma ning õpime flirtiva koreograafia kaudu, kuidas peita ning paljastada suleboaga. Boonusena ka näpunäiteid õpitu kodus esitamiseks.
   

 3. Bump n' Grind: Vintage-burleski A ja O! Shimmy’id, puusaringid ja -löögid − kõikvõimalikud nipid, mis olid 1940–50ndate burleskitaride arsenalis selleks, et publik hulluma panna!

Kõik meie koolitused on 90 minutit pikad ning sobivad igale tasemele ega vaja varasemat kogemust. Koolituste eesmärk on meeldejääval ja lõbusal moel õpetada burleski põhitõdesid ning nippe, mida endaga igapäevaellu kaasa võtta.

TULEVASED AVALIKUD KOOLITUSED 

Foxy Floorwork with Lolita VaVoom (GER)

Floorwork can be a sexy addition to any burlesque routine, but... how do I get down there, and what do I do once I am!? Lolita will cover all of that and more!

23. november 2019, 12:00-13:00

Müstika Tantsustuudio, Tatari 64, Tallinn

 • Facebook

Fosse Foundations! with Lolita VaVoom (GER)

Come learn the basics of Fosse’s signature style as well as a burlesque routine inspired by the timeless musicals he was known best for.

23. november 2019, 13:15-14:15

Müstika Tantsustuudio, Tatari 64, Tallinn

 • Facebook

MTÜ Burlesque Estonia / info@burlesque.ee / +372 5695 5984

 • Grey Instagram Icon
 • Grey Facebook Icon
 • Grey Vimeo Icon