BURLESQUE ESTONIA
TRENNID

Iga E ja K kell 18.30–19.30
Müstika Tantsustuudios, Tatari 64 (6. korrus), Tallinn

Uus trennihooaeg koosneb neljast moodulist (sarnaselt eelmisele hooajale). Tunniplaan on mõeldud ideaalsetes tingimustes tegutsemiseks kuid kui ühiskonda peaks tabama mõni vähem või rohkem ootamatu olukord, siis kohaneme vastavalt hetkeoludele. Vajadusel teeme online-tunde.

REGISTREERU TRENNI

Uusi osalejaid ootame trenniga liituma aastaringselt, eriti iga mooduli esimestel nädalatel.  

 

Saada e-kiri info@burlesque.ee oma nime ja kuupäevaga, millal võime sind tundi oodata.

>

Moodul I

BURLESQUE'i ABC

september - oktoober

Esimene moodul kuulub burleski Burleski ABC tutvustamisele. Kasulik kõigile, kes alles asuvad seda maailma avastama, aga ka neile kel juba kogemusi on. Läbime paljud laval liikumise põhitõed – kõndimine, poosid, pöörded, „floorwork“ ja üldine kehaline väljendusrikkus. Kõige muu kõrval õpime võrgutava, klassikalise kinda-suka kava.

Moodul II

GENDER–BENDER BURLESQUE

november -  jaanuar  

Jätkame soolise identiteedi ja sellega seotud stereotüüpide uurimise, väljendamise ja parodeerimisega. Järjekindla kangekaelsusega püüame kolmandat hooaega järjest viia lõpule „sõdurikoreograafia“, mille õppimine on varasemalt piirangute tõttu pooleli jäänud. Uurime ka naiselikkuse ja mehelikkusega seotud stereotüüpe, võimendame ja parodeerime neid.

Moodul III

FELINE BURLESQUE

veebruar - märts

Kolmandas moodulis siseneme hoopis sensuaalsesse ja elegantsesse kaslaste maailma. Õpitava koreograafia tarbeks kehastume seekord salapärasteks kassnaisteks

Moodul IV

PAROODIA BURLESQUE

aprill - mai

Koomika ja paroodia burleskis. Hooaja lõpetame taas kõrgendatud koomika võtmes ja kappame suvesse metsikutel kepphobustel.

Varasem tantsukogemus pole tundides osalemiseks oluline.

Tunde juhendab kogenud burleskitar Foxy Suzy.


Trennitasud:

proovitund 5 €*
ühe korra tasu 10 €
1 kuu 45 €
I moodul (2 kuud) 80 €
II moodul (3 kuud) 120 €
III moodul (2 kuud) 80 €
IV moodul (2 kuud) 80 €

Trennide eest saab tasuda sularahas enne tunni algust juhendajale või ülekandega MTÜ Burlesque Estonia kontole (EE231010220222879229, SEB Pank).

Kuutasu maksetähtaeg on kuu 10. kuupäev.

Lisainfo: info@burlesque.ee

* Proovitunni hind kehtib ainult esmakordsel trennis osalemisel. Kui soovite pärast proovitundi jätkata trennis käimist, siis arvestatakse makstud summa (5 €) osamakseks kuu- või moodulitasust.

Trennihooaeg kestab septembri algusest mai lõpuni. 

Suvekuudel (juuni, juuli, august) regulaarseid trenne ei toimu. 


Tunnid toimuvad Müstika Tantsustuudio suures saali, Tatari 64 (6. korrus), Tallinn. Hoone sissepääs asub Pärnu mnt poolses otsas.