BURLESQUE ESTONIA
TRENNID

Iga T ja N kell 19.30–20.30
Müstika Tantsustuudios, Tatari 64 (6. korrus), Tallinn

Burleskitrenni hooaeg on jaotatud neljaks mooduliks. Igas moodulis keskendume konkreetsele teemale ning alustame uue koreograafia õppimist. Uusi osalejaid ootame trenniga liituma aastaringselt, kuid pigem iga mooduli esimesel kahel nädalal. Moodulite üleselt lihvime burleskitarile vajalikke oskusi: kõnnakuid (kontsadel), poose, pöördeid; teeme koordinatsiooni-, tasakaalu- ja improvisatsiooniharjutusi.

REGISTREERU TRENNI

Uusi osalejaid ootame trenniga liituma aastaringselt, eriti iga mooduli esimestel nädalatel.  

 

Saada e-kiri info@burlesque.ee oma nime ja kuupäevaga, millal võime sind tundi oodata.

>

Moodul I

BURLESQUE'i ABC

september - oktoober

Esimene moodul kuulub burleski ABC õppimisele. Kasulik nii neile, kes alles alustavad burleskimaailma avastamist, kui vanadele diivadele meeldetuletuseks ning harjutamiseks. Põhitõed, „kehakool“, kõndimine, poosid, pöörded, üldine kehaline väljendusrikkus.

 

Õpime selgeks tooli ja suka koreograafia, mida varasemad trennilised juba kevadisel koroonaperioodil videotundides nägid. Et kõigil põnev oleks, on koreograafia läbinud väikese uuenduskuuri. Kava on ilus, romantiline, aga ka füüsiliselt küllaltki nõudlik nii et pakub väljakutseid nii uutele tulijatele kui kogenud burleskiässadele.

Moodul II

GENDER–BENDER BURLESQUE

november -  jaanuar  

Jätkame soolise identiteedi ja sellega seotud stereotüüpide uurimise, väljendamise ja parodeerimisega. Võimendatud naiselikkus ja mehelikkus, mäng mõlemaga. Tuletame meelde ja lõpetame kevadel pooleli jäänud “militaarkoreograafia” õppimise. Sobib ka uutele tulijatele.

Moodul III

VINTAGE BURLESQUE

veebruar - märts

Tasakaaluks ja vastandiks eelmisele moodulile on selle mooduli teema (sule)boa. Õpime klassikalise ja kauni vintage koreograafia kava.

Moodul IV

PAROODIA BURLESQUE

aprill - mai

Koomika ja paroodia burleskis. Striptiis ja erootika kui võimalus parodeerida seksuaalsust, poliitilisi ja sotsiaalseid norme. Koomika ja paroodia burleskis. Õpime hoogsa ja kelmika kava saunalinaga.

Varasem tantsukogemus pole tundides osalemiseks oluline.

Tunde juhendab kogenud burleskitar Foxy Suzy.


Trennitasud:

proovitund 5 €*
ühe korra tasu 10 €
1 kuu 45 €
I moodul (2 kuud) 80 €
II moodul (3 kuud) 120 €
III moodul (2 kuud) 80 €
IV moodul (2 kuud) 80 €

Trennide eest saab tasuda sularahas enne tunni algust juhendajale või ülekandega MTÜ Burlesque Estonia kontole (EE231010220222879229, SEB Pank).

Kuutasu maksetähtaeg on kuu 10. kuupäev.

Lisainfo: info@burlesque.ee

* Proovitunni hind kehtib ainult esmakordsel trennis osalemisel. Kui soovite pärast proovitundi jätkata trennis käimist, siis arvestatakse makstud summa (5 €) osamakseks kuu- või moodulitasust.

Tunnid toimuvad iga T ja N kell 19.30–20.30 v.a riigipühad.

Trennihooaeg kestab septembri algusest mai lõpuni. 

Suvekuudel (juuni, juuli, august) regulaarseid trenne ei toimu. 


Tunnid toimuvad Müstika Tantsustuudio suures saali, Tatari 64 (6. korrus), Tallinn. Hoone sissepääs asub Pärnu mnt poolses otsas.