top of page
m.png

MISTY
MOSQUITO

Misty Mosquito  võiks vabalt pärineda raamatust "Fantastilised elukad ja kust neid leida". Juhul, kui seal oleks peatükk elukatest, kes end ekspressiivselt lahti riietavad. 

Mistyle meeldib mängida kõigile tuttavate muusikapalade või kujunditega ning tuua need lavale koomilise neoburleski numbrites, mis on igaüks eraldi muinasjutt. Nalja saab!

  • Instagram

REPERTUAAR

KAHEKSAJALG

Kõik algab kui enesekindla daami võrgutustants, ent peagi leiab vaataja end veealusest maailmast, kus tegutseb üllatavalt võrgutavaid elukaid. Jõuline ja lõbustav.

Kestus: 5:00 min
Vajalik esinemiseks: 3x2x2,5m pind

SINILIND

Muusikalises mõttes puhas klassika – Raimond Valgre, poeetiline, hõljuv ja õrn. Laval aga üks õite vallatu sinilind, keda nii lihtsalt ei püüa. 

Kestus: 3:00 min
Vajalik esinemiseks: 3x2x2,5m pind 

KONNPRINTSESSS

Konna ja printsessi muinasjuttu teate? See see ongi: üks muinasjutuline ja humoorikas konnaetteaste. Konnamuinasjutt on saadaval nii sooloetteastena kui Misty Mosquito ja Dynamic Daria duetina. Hoogne ja haarav.

Kestus: 3:10 min
Vajalik esinemiseks: 3x2x2,5m pind 

TULJAK

Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks proovisid Misty Mosquito ja Curly Katy rahvatantsu õppida. Läks natuke nihu ja sündis üks lustakas ohtrate rahvuslike elementidega burleskinumber.  Palju äratundmisrõõmu, palju lusti.

Kestus: 3:00 min
Vajalik esinemiseks: 3x3x2,5m pind 

bottom of page